KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11686560
nr 1168 6560
Bengt Elde
(1939-2015), Sverige
Blandteknik, Bengt Elde (1939-2015), kor och blommor, signerad a tergo, motivet: 19x38
Bengt Elde, svensk målare född 1939, död 2015.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 12 mars 2018
kl 19:55:12
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.900 kr